Design v černé dveří MASONITE se poprvé představí na veletrhu FOR ARCH

MASONITE, největší výrobce dveří v ČR, představí na veletrhu FOR ARCH (17. – 21. září, PVA Letňany Praha) nové designové prvky v černé barvě, využití kontrastu mezi trendy bílou barvou povrchu a černými doplňky, dále nové posuvné systémy, eleganci minimalistického pojetí skrytých zárubní a nové dřevodekory povrchů.

0

Na veletrhu budou představeny designové kombinace dveří s prvky černé barvy jako jsou černé hliníkové proužky na dveřích, černé panty a kliky, černé posuvné systémy. Zajímavostí budou i hladké bílé dveře s kvalitním PUR lakem doplněné prosklením s černým lakovaným rámečkem.

Technické a montážní poradenství návštěvníkům ukáže pravidla pro výběr i sestavení dveří, které si každý může na místě vyzkoušet v online konfigurátoru dveří. Zájemce si může nastavit odlišné vlastnosti dveří pro různé prostory, např. míru bezpečnosti, hlukové izolace, odolnosti proti požáru, kouři, vodě, poškrábání nebo proražení atd.

Navrhněte si své dveře

Bude možné si navrhnout i vlastní vzhled dveří – ideální šance si vyzkoušet kombinace černých prvků s novými dřevodekory, druhy prosklení nebo systémy skrytých zárubní.

Přijďte si trochu pohrát s barevností a stylem vašeho nového interiéru! 

V novém katalogu dveří MASONITE pro rok 2019/2020 si trochu inspirace odnesete i s sebou.

Na veletrhu FOR ARCH nás najdete v hale 2, sektor 2A, stánek A8.