Chystáte oslavu a nevíte, čím prostory ozvláštnit?

Tak překvapte své přátele anebo kamarády svých dětí chytrým osvětlením! Umí úžasné efekty a také poskytne spoustu zábavy a zajímavých zážitků. Využijete je samozřejmě nejen na oslavu, ale pak i doma v běžném životě. K tomu výborná káva, pro holčičky něco zdobného a klukům něco akčního. A máte vystaráno!

0

Co vám chytré osvětlení nabídne?

Spoustu efektů a funkcí, které využijete, pokud si alespoň trošičku rádi hrajete se světlem. Může vám také pomoci s usínáním anebo s probouzením. Výrobci jej designují do koulí, plošek (světelných desek), pásků a dalších tvarů, které ještě zlepší anebo ozvláštní jeho využití.

Mistrem však je chytré osvětlení v navození té správné atmosféry! Světlo reaguje na vaše pokyny a dokáže se přizpůsobit třeba barvě vašeho oblečení.

Chytré osvětlení na oslavě

Když chcete mít na oslavě veselo, naladíte světlo na světlé až zářivé tóny, v bílých, modrých a zelených odstínech. A třeba na postupné změny tónů během času. Naopak, když nadejte čas na přípitek, krájení dortu nebo na zklidnění už tolik uběhaných dětí, změníte světlo na odpočinkové červené, oranžové a hnědavé tóny.

Stejným způsobem pak světlo využíváte i doma. A může vám dost pomoci třeba při nastavování denního režimu pro miminko. Pomocí barvy světla totiž už bude vědět, co bude následovat. Důležité je to pro něj zejména večer, aby vědělo, kdy se začít zklidňovat na noční spánek. Malé děti rády usínají u oranžového nebo červeného světla, využijte toho.

Kde se o chytrém osvětlení dozvědět co nejvíc?

Na prodej chytrého osvětlení se zaměřuje například Alza. Ne jejich webovkách najdete i velmi podrobné informace ohledně osvětlení, jeho použití, nutném vybavení a také o možnostech doplňování o další díly do sady od jednoho výrobce.

Ještě detailnější informace hledejte na webech, kde se zabývají recenzemi těchto zařízení. V redakci si vždy půjčí konkrétní chytré světlo, vyzkouší jej a pak napíší, jak se jim s ním pracovalo a žilo. Jaké v něm vidí výhody a nevýhody a zda má smysl si zrovna tento kousek pořizovat.

Jen osvětlení stačit nebude – přidejte dobrou kávu!

Pokud jsou na oslavě dospělí lidé, jistě se dají i výbornou kávu. Tu si budete mít z kávovaru, který namele kávu zcela čerstvou a také ji protlačí alespoň deseti bary tlaku. Pokud bude mít i nahřívací plochu pro hrníčky, tím lépe. Alespoň káva neutrpí tak velký tepelný šok, když ji bude kávovar pouštět do teplých hrníčků.

Kvalitní kávovary nejsou zrovna levné. Ale když si je vyčíhnete a počkáte si na akci, můžete je mít i za poloviční cenu. V nabídce kávovarů poměrně často najdete u Planeo elektro akční ceny právě okolo padesáti procentní slevy. Když tam občas nahlédnete, může třeba De Longhi nebo Catler stát i na vaší kuchyňské lince a za rozumnou cenu.

Holčičky se rády třpytí

Pokud chystáte holčičí oslavu, jistě do příprav zahrňte vše, co se třpytí. Zejména pro mladší ročníky. Prodejny Pepco nabízejí v tomto segmentu spoustu výrobků, které vám s přípravou pomohou. Jsou to třeba třpytky určené k zábavnému tvoření, třpytivá trika. Nebo čepice na oslavu, na kterých jsou, případně na ně můžete přidat, různé flitry.

S těmito věcmi si holky vystačí na dlouhou dobu. Když k tomu jejich rodiče dovolí i třpytivý lak na nehty, bude výsledek zcela dokonalý.

Kluci zase rádi akci

Klukům je potřeba na oslavu vymyslet akčnější zábavu. Ti nebudou sedět u stolu a tvořit. Raději budou běhat, hledat, skákat, závodit. Přichystejte ji proto třeba menší parkurovou dráhu. Bude to ten nejlepší zážitek z celé oslavy. A mimochodem, holky se k nim také přidají. Všechny děti milují pohyb přes překážky!

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here