Chcete mít vlastní bydlení? Nezmeškejte druhou etapu výstavby domů ve Zloníně

Vlastní bydlení se stává v poslední době pouze snem pro pár vyvolených. Jen kvůli malému bytu se musí průměrně vydělávající člověk zadlužit do konce života. V této situaci se proto koupě vlastního nově postaveného pasivního domku jeví jako dobrá investice.

0

Skloubit bydlení blízko hlavního města a přitom být v přírodě, to je častý požadavek lidí poohlížejících se po vlastním bydlení. Mnohdy je ale nesplnitelný, byty v centru města jsou předražené a pozemky v okolí Prahy také rapidně zvedly svou cenu. Přesto je zde lokalita, která je v dojezdové vzdálenosti do centra města a přesto se nachází v menší obci. Jedná se o obec Zlonín, která se nachází pouhých dvacet minut od centra Prahy a přitom je obklopena zelení a krásnou přírodou.

O pasivní domy u Prahy byl velký zájem, nezmeškejte svou šanci

Celkově má být ve Zloníně postaveno až 100 pasivních domů s nejmodernějšími technologiemi. V první etapě jsou již všechny rezervovány, proto máte šanci vybrati si svůj dům v následující druhé etapě. Domky jsou pasivní a jsou tedy ekologické, šetří energii. Náklady na energie jsou v porovnání se staršími domy nebo byty velice nízké. Díky rekuperaci vzduchu není nutné v domě větrat, ale systém sám hlídá kvalitu vzduchu v místnostech a v případě potřeby vzduch vymění.

Domky jsou postaveny jako dvojdomky nebo trojdomky. Můžete si vybrat z menší či větší varianty domku. K domku patří i pozemek a garážové stání. Okolí Zlonína je perfektní pro rodinný život. Je zde vše, co budete potřebovat. Od obchodu, restaurace, autobusové a vlakové zastávky po školu a školku.

Co víc si tedy přát? Mít vlastní bydlení, na které je navíc možné získat skoro půlmilionovou dotaci z fondu Nová zelená úsporám. Za cenu bytu ve městě získáte pasivní dům šetřící energie vybaven moderními technologiemi, zahradu a skvělé místo ke spokojenému životu.