Aktuální situace prodeje bytů v Plzni

Prodej nemovitostí, a především bytů se rychle mění a co je pravda dnes, nemusí platit pro zítřek. Celkový trh nemovitostí se mění pozvolna, avšak nabídka se může lišit opravdu každý den. O byty v Plzni je velký zájem, nenechte si ujít nové bydlení a podívejte se, jaká je aktuální situace prodeje bytů v Plzni.

0

Rychle prodáte, rychle koupíte?

Jestliže chcete změnit prostředí, nebo například potřebujete větší bydlení pro rozšiřující se rodinu, pravděpodobně se začínáte porozhlížet po možnostech, které se vám v Plzni nabízejí. Pokud chcete koupi bytu financovat prodejem jiné nemovitosti, není nic lepšího než kontaktovat realitní kancelář Pubec a domluvit se na vhodném postupu.

S realitní kanceláří můžete propojit prodej vaší nemovitosti s koupí nového bytu v Plzni. Prodat můžete nejen svůj stávající byt, ale i dům, komerční objekt, chalupu či pozemek, který vlastníte a již jej nevyužijete.

Koupě bytu ještě před jeho dokončením

Protože o reality v Plzni je velký zájem, aktuální situace prodeje bytů v Plzni vám umožňuje koupit byt ještě před jeho dokončením. Díky developerskému projektu Unicity Plzeň pod záštitou realitní kanceláře Pubec se v Plzni na Borech objevilo několik bytů, jejichž dokončení se plánuje na přelom roku 2020 a 2021.

Tento unikátní projekt nabízí novostavby bytů o různých dispozicích v nově vzniklém bytovém domě v blízkosti areálu Západočeské univerzity v Plzni na Borech. Součástí každého bytu bude balkon, terasa nebo předzahrádka. V okolí projektu a ve vnitrobloku je pak plánovaná realizace zeleně, která bude udržovaná po celý rok. Ke každé jednotce je dále nutné dokoupit parkovací místo a sklep pro ještě pohodlnější bydlení v Plzni.

Nabídka bytů v rámci tohoto developerského projektu je omezená a tak neváhejte a zajistěte si nové bydlení již dnes.

Nenechte si uniknout vysněné bydlení v Plzni

Prodej bytů je většinou o něco rychlejší než prodej rodinného domu. Samozřejmě záleží na stáří, ceně a stavu bytu i domu. Avšak o pěkné, světlé byty všech velikostí a dispozic je stále zájem. Každý chce bydlet v hezkém prostředí a ideálně i s dobrou dostupností do centra i přírody. Obecně však platí, že hezké byty bývají rychle pryč, a tak raději na nic dlouho nečekejte.

Kontaktujte realitního makléře ze společnosti Pubec a domluvte se s ním na prohlídce bytu v jeho nabídce. Pokud vám přece jen byt tzv. vyfoukne někdo před vámi, můžete se domluvit s makléřem, aby pro vás našel podobný byt v Plzni a stal se tak vaším osobním makléřem. Přece jenom reality jsou jeho pracovní náplní a dostane se k nim obvykle dříve než vy. Vy se tak můžete po večerech věnovat třeba své rodině nebo koníčkům a netrávit čas brouzdáním po internetu.

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here