Hlavní stránka Štítky Pro správný výběr

Tag: pro správný výběr

S myčkou nádobí nemůžete šlápnout vedle

Výhody, které stojí za úvahu Přemýšleli jste někdy nad tím, na kolik si ceníte svého volného času? Myčka na nádobí vám poskytne dostatek prostoru, jak čas trávit smysluplněji , než jen mytím a utíráním nádobí pořád dokola....

Jak na škůdce salátů? Soutěžte o pomocníka!

Chcete bojovat se škůdci, kteří ničí zahradu, zároveň ale nechcete používat přípravky, které jsou příliš agresivní a ubližují půdě, rostlinám i užitečným organismům? Zdá se to jako neřešitelné dilema. Jedno jednoduché a účinné řešení se ale přeci jen nabízí. Vyzkoušejte Ferramol, který je naprosto šetrný k přírodě.

Výrazné barvy, kovové doplňky a walk-in sprchy – letošní koupelnové trendy

Čeká vás letos zařizování nové koupelny? Nebo byste ji rádi třeba jen malým detailem proměnili podle nejnovějších trendů? Letos to nebude nic složitého. V kurzu jsou kovové materiály, veselé barvy a otevřené sprchové kouty bez vaničky.

5 tipů, jak si správně vybrat kotel na tuhá paliva

Dnešní kotle na tuhá paliva, tedy na dřevo, uhlí či pelety, se od svých předchůdců liší. Jejich zařízení je komplikovanější a tím pádem koupě není jednoduchá. Zároveň však se v možnostech regulace a provozním komfortu přibližují kotlům plynovým, proto se stávají na trhu velmi oblíbenými. Ve spolupráci s odborníky jsme pro vás připravili několik méně známých tipů a rad pro koupi kotle na tuhá paliva.